Synology HAT3310-12T hard disk-uri interne 12 TB 7200 RPM 3.5" SATA
PC
2 603,90 Lei
Preț Final
  • Cod produs
    HAT3310-12T
  • Produs ID
  • Livrare la domiciliu
    p
    În stoc
  • Informaţii stoc
    În stoc
  • Garanție
    2 ani
Synology HAT3310-12T hard disk-uri interne 12 TB 7200 RPM 3.5" SATA - descriere
Specificații
Caracteristici
Capacitate hard disk3.5 "
Capacitatea hard-discului12000 Giga Bites
Viteza de rotaţie a HDD7200 RPM
InterfaţăSATA
TipulHDD
Componentă pentruNAS
Rată de transfer interfață hard disk6 Gbit/s
Rată de transfer susținută hard disk281 MiB/s
Operare 24/4Da
Limită rată volum de muncă180 TB/an
Nivelul de zgomot, idle20 dB
Întretimp între eşecuri1200000 h
Greutate şi dimensiuni
Lățime101.85 milimetri
Greutate720 g
Adâncime147 milimetri
Înălţime26.11 milimetri
Managementul energiei
Operating voltage5 / 12 V
Consum de energie (scrie)6.85 W
Consum de energie (citeşte)6.85 W
Consum de energie (inactiv)3.3 W
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T)5 - 60 °C
Temperatură de depozitare (T-T)-40 - 70 °C
Interval relativ operaţional de umiditate5 - 90 %
Umiditate relativă la depozitare (H-H)5 - 95 %